Mężczyzna , 38 lat Witam. Entekavir 3,5 r. Po lawinowym spadku wiremi z ponad 1 mld, po ok 2 latach Baraclude, stanęła na poz. ok 1500, miesiąc temu zrobiliśmy też lekooporność i wyszło że wirus mutował. HBSAg dod, Alat 62, Aspat 41, płytki ok 80tys, pozostała morfologia całkiem ok. TK sprzed 2 miesięcy też ok, mimo że 3 lata wcześniej było sporo odchyłek, widać poprawę stanu wątroby. Dostałem opak. leku do 8 wrz. i decyzja czy Viread czy czekamy na propozycję ze str konc. farmac. o nowe testy. Jakieś sugestie?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Tomografia komputerowaTomografia komputerowa jest badaniem radiologicznym pozwalającym na uzyskanie obrazów badanych struktur. Jest badaniem, które wykorzystuje promienie rentgena. Pozwala uzyskać wyraźne i szczegółowe zdjęcia narządów oraz kości.
  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: