Jakie badania po poprawie stanu wątroby?

Witam. Entekavir 3,5 r. Po lawinowym spadku wiremi z ponad 1 mld, po ok 2 latach Baraclude, stanęła na poz. ok 1500, miesiąc temu zrobiliśmy też lekooporność i wyszło że wirus mutował. HBSAg dod, Alat 62, Aspat 41, płytki ok 80tys, pozostała morfologia całkiem ok. TK sprzed 2 miesięcy też ok, mimo że 3 lata wcześniej było sporo odchyłek, widać poprawę stanu wątroby. Dostałem opak. leku do 8 wrz. i decyzja czy Viread czy czekamy na propozycję ze str konc. farmac. o nowe testy. Jakieś sugestie?

Sugestie w takim przypadku powinien podjąć lekarz chorób zakaźnych, a nie chirurg ogólny. Proszę w tej sprawie skonsultować się z lekarzem chorób zakaźnych prowadzącym.