Jakie badania powinnam wykonać przy moich dolegliwościach?

Dzień dobry mam dziwne objawy bóle skroni bóle głowy pogorszenie widzenia i coś od światła jarzeniowego bóle oczu drgania mięśni skurcze mrowienia problemy z ciśnieniem teraz przerzut na lewą część czaszki osłabienie zaburzenia równowagi senność w ciągu dnia pobolewanie koło serca i mostka jakieś takie przymulenie czy otepienie w pomieszczeniach całkiem inaczej reaguje na słoncu jak jest swiatło dzienne byłam u laryngologa i wszystko prawidłowe mam się zgłosić po skierowanie do neurologa i okulisty brałam kiedyś leki juvit d3 byłam leczona endokrynologicznie i okulistycznie jakie konkretne badania powinnam w takim przypadku wykonać ?

Lek. Paweł Szadkowski

Musi się Pani udać do neurologa. Dopiero on, po zbadaniu, będzie mógł ocenić, jakie badania są konieczne. Lekarz musi też mieć dokładny wywiad na temat Pani chorób endokrynologicznych i okulistycznych.