Jakie badania powinnam zrobić, żeby znaleźć przyczynę plamień?

Witam!
Mam 28 lat, od ok. 2 lat plamię przez 2 tygodnie przed każdą miesiączką. Badałam poziom prolaktyny i hormonów tarczycy, za każdym razem wyniki prawidłowe. Na początku tego roku poroniłam ciążę i zastanawiam się, czy mogło mieć to związek z plamieniami. Teraz znów jestem w ciąży.
Ostatnia miesiączka 21 października, do zbliżenia doszło 26 października, 10 listopada test ciążowy pozytywny. Rozumiem, że do zapłodnienia musiało dojść ok. 29 października i nie bardzo rozumiem, jak to możliwe przy 28-dniowych cyklach. Badanie beta HCG z 15 listopada – 392.
Kolejny wynik dopiero we wtorek, a ja bardzo się denerwuję. Czy nie jest to za niski wynik jak na ten tydzień ciąży? Czy są szanse, że ciąża rozwija się prawidłowo? I jakie ewentualnie badania powinnam zrobić, żeby znaleźć przyczynę plamień?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Dzień dobry!
Prawdopodobnie ciąża jest młodsza. Proszę powtórzyć badanie poziomu beta Hcg za 2 dni. powinien być dwukrotnie wyższy.
Owulacje nie zawsze występują w 14 dniu cyklu.
Myślę, że nie jest to odpowiednia pora na diagnostykę plamień, skoro jest Pani w ciąży.
Z poważaniem