Jakie badania wykonać przy nadmiernym owłosieniu?

Jakie badania mam zrobić? Jeśli mam nadmierne owłosienie na brodzie, brzuchu i dekolcie, nie mogę schudnąć mimo zdrowego odżywania unikania cukrów (bo mam hipoglikemie) i wysiłku fizycznego niemal codziennie. Mam codziennie bóle głowy i drętwieją mi koniczyny. Mam 22 lata. Przytyłam przez rok 10 kg. Biorę od roku tabletki antykoncepcyjne które były już zmieniane. Ginekolog kazała mi zrobić badania morfologiczne i na Ddimery zrobiłam dodatkowo na tarczyce i testosteron ale wszystko jest w normie

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.