Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę, przenosząc płyn preejakulacyjny na palcu do pochwy?

Witam Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę przenosząc płyn preejakulacyjny na palcu do pochwy? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko jest wtedy bardzo duże. Oczywiście szansa na ciążę zależy także od tego czy w czasie tego zajścia była Pani w czasie dni płodnych czy też nie.