Jakie powinnam jeszcze wykonać badania?

Witam, tarczyca dwuplatowa, polozona prawidlowo. Plat prawy 16x16x52mm, lewy 16x16x46mm, miaz nieco niejednorodny normocogeniczny. Co to znaczy?? Jestem ciagle zmeczona lub ospala. Ciezko.mi schudnosc, nawet jak diete trzymam to tyje. Jakie musze jeszcze wykonac badania??

Dzień dobry,
Warto wykonać jeszcze cały panel tarczycowy z krwi tzn: ft3, ft4 i przeciwciała, polecałabym równiez wykonanie podstawowej morfologii, glukozy i insuliny.
Polecam również skontaktować się z dietetykiem, który pomoże poprawić samopoczucie i wyniki badań.
Pozdrawiam serdecznie