Jakie suplementy i leki bez recepty można stosować na zwiększenie masy i spalenie tkanki tłuszczowej?

Dzień dobry, jestem trenerem personalnym i często podopieczni pytają się mnie o sterydy, oczywiście odradzam ich im. Aczkolwiek wiem że są leki bez recepty takia jak np. DHEA, moje pytanie brzmi. Jakie leki można kupić bez recepty a które mogą pomóc przy zwiększeniu masy, spaleniu zbędnych kg, poprawie kondycji itp.?

Żadne leki ani suplementy nie zastąpią racjonalnego, prawidłowo zbilansowanego żywienia i odpowiednio dobranego planu treningowego. Stosowanie jakichkolwiek substancji może przyczynić się do wystąpienia rezultatów, które będą krótkotrwałe albo znikome. Natomiast ich nieprawidłowe dawkowanie może być wręcz niebezpieczne dla zdrowia. Każdy podopieczny, który szuka rozwiązania na skróty powinien być o tym poinformowany.