Kaszel, ból, uczucie pieczenia w klatce piersiowej

spokojny wysiłek rower dłuższy spacer wywołuje kaszel ból uczucie pieczenia w klatce piersiowej kłucie serca uczucie senności z tymi objawami równocześnie występują napady tężyczkowe rzadziej padaczkowe. Wszystko ustaje niemal natychmiast po dłuższym odpoczynku. Nadto w ciepłe dni nie nogę przebywać na dworze duszę się pojawia się silny ból w klatce piersiowej i suchy kaszel. Mam problemy z pulmonologiczne i neurologiczne. Dyfuzja w normie, Krew w normie, psycho też. Co to może być. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność dalszego postępowania.