Kawałek skóry przy wejściu do pochwy

witam. mam problem dotyczący budowy mojego wejscia do pochwy. wydaje mi się że mam tam jakby przegrodę. ostatnio kochałam się z moim chłopakiem i on ją przerwał, teraz "dynda" mi tam taki kawałek skóry... nie wiem co mam z tym zrobić. czy to moze być niebezpieczne dla mojego organizmu? licze na szybką odpowiedz, pozdrawiam!

Być może była to niewielka przegroda w przedsionku pochwy. Nie jest to niebezpieczne dla Pani organizmu, gdyż z Pani odpowiedzi wynika, że z tego miejsca nie ma krwawienia. Ewentualnie można usunąć ten kawałek przegrody, ale w takim przypadku konieczna jest wizyta u ginekologa.