Kiedy zacznie działać mój antybiotyk?

Witam. Od dwóch dni biorę antybiotyk ramoclav. Wcześniej miałam goraczke przez 4 dni 38.7 stopni bez żadnych innych objawów. Tylko goraczka. Po jakim czasie zacznie działać bo goraczka dalej jest do tego bol glowy i nie ustępuje. Nie wiem co robić. Czekać jeszcze czy wizyta u u lekarza. Dziekuje pozdrawiam.

Szanowna Pani, 2 dni to zbyt krótki okres czasu, proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeśli w ciągu 3-4 dni nie zauważy Pani poprawy to proszę udać się do lekarza. Pozdrawiam