Kłucie serca i pleców, duszności oraz zawroty głowy

witam już o 7 miesięcy kuje mnie serce i tak cały czas i plecy duszność prawa ręka mi drętwieje zawroty głowy krwią plucie miałem robione badania ekg holter echo serca prześwietlenie kaltki piersiowej usg brzucha usg tarczycy i tylko mi wykazło że mam tarczyce co mam robić żeby mnie nie kuło serce a u lekarza byłem już z 10 razy i nic boję się ze to może być zator

Jeżeli ma Pan chorą tarczycę, należy rozpocząć leczenie i po jego wdrożeniu, po stosowany,m czasie dojdzie do poprawy. To bardzo mało prawdopodobne, żeby w Pana wieku mieć zator i w dodatku nic się dalej nie dzieje.