Kłucie w brodawkach piersiowych

Witam! Nie wiem jakie lekarza mam prosić o pomoc.A mianowicie jestem mężczyzną 43lata.Od jakiś paru miesięcy czuję kłucie w brodawkach piersiowych.Także przy ich dotyku.Żadnych guzków tam nie wyczuwam,nie bolą mnie całe piersi tylko same brodawki. Wpierw prawa,potem stała się mniej wrażliwa i przeszło na prawą.Może to ginekomastia bo mam trochę większe sutki.3 lata temu miałem usuwane lewe jądro.Prosze o informacje co to może być za przypadłość i do jakiego specjalisty musiałbym się udać. Jacek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa. Bez badania lekarskiego nie można stwierdzić przyczyny tego typu zmian. Być może będą konieczne dodatkowe badania.