Konieczność chemioterapiii po usunięciu piersi z powodu raka

Witam. Niedawno przeszedlam operacje usuniecie piersi z powodu raka. Wynik hist-pat przed operacja byl ER -30%/ /TS 4/8 dodatni,PR:0% ujemny,HER2:/2 / slabo dodatni,Ki67:40%. Po operacji wynik patomograficzny- nie znalazl obecnosci raka. Lekarz zastanawia sie nad chemia lekka a wykluczyl radioterapi A chcialam sie dowiedziec czy ta chemia jest konieczna i jakie moze byc dalsze leczenie ?

Za mało mam danych nt. stanu choroby przed operacją , nie mogę więc odpowiedziec. Jesli lekarz ma wątpliwości - to nie skonsultuje Panią na Konsylium! zż

W Pani pytaniu zawarta jest tylko część wyniku histopatologicznego, jednak proszę uwierzyć, że lekarz podejmie tę decyzję znając Panią, Pani wyniki i określi ryzyko nawrotu. Proszę mu zaufać.