Krwawiący strup na piersi

Witam, moja mama mi powiedziała o tym jak wczoraj zauważyła na swojej piersi strupka który krwawi i boli. Mama powiedziała że nie wyczula żadnego guzka jak sprawdzała pierś, strasznie się o nią martwię, czy są jakieś inne możliwości niż rak piersi?

Witam,
Najprawdopodobniej jest to zmiana skórna,nie związana z gruczołem piersiowym.
Wskazana wizyta u chirurga onkologa celem ustalenia dalszego postępowania.
Z drugiej strony być może wskazane jest również bad.profilaktyczne piersi.
Pozdrawiam,

Lek. Andrzej Solarz

Szanowna Pani - proponuję wizytę u chirurga onkologa lub lekarza rodzinnego. Nie można postawić diagnozy bez klinicznego badania chorej.
Pozdrawiam, Dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.