Krwawienia i osłabienie po poronieniu

Kilka dni temu zauwalylam u siebie czerwona plamke, bardzo mala, na twarzy, nastepnego dnia taka sama na rece, od czasu do czasu leci mi krew z nosa, mam duzo widocznych zylek na nogach, 3 tygodnie temu poronilam i od tamtego czasu caly czas krwawie i jestem oslabiona. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie prosze udac sie do lekarza, radziłbym wykonac morfologie i koagulogram.