O czym może świadczyć ból kości i mięśni podczas spoczynku?

Witam od jakis 4 miesiecy mam problemy takie jak bole kosci i miesni gdy mam je w stanie spoczynku to bol wtedy najbardziej promieniuje najgorszy bol jest w lokciach jak zginam nimi albo wyprostuje rece wtedy bol jest okropny a juz nie powiem jak boli jak dotkne reka do tego jestem caly czas oslabiona ospala nie mam ochoty na nic czuje zdenerwowanie boje sie ze to cos powaznego a duzo sie naczytalam na temat raka kosci :( prosze o pomoc gdzie mam sie udac do lekarza i jakie badania wykonac zeby cos wiedziec

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu udałbym się w pierwszej kolejności do lekarza reumatologa.