Krwawienia w czasie przyjmowania tabletek Artilla

Witam, pod koniec grudnia wyleciałam z chłopakiem na święta do Egiptu. Na miejscu miałam mieć przerwę między blistrami tabletek Artilla. Nie zrobiłam jej, lecz w czasie tej przerwy występowały krótkie krwawienia. Teraz zostało mi tabletek z blistra do przerwy i dostałam krwawienia, czy jest to powód do obaw? Dodam, że w czasie wydmuchiwania nosa, na chusteczce pojawia się krew, nie mam krwotoków z nosa, lecz czasem ją wydmuchuję. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się, że Pani objawy były spowodowane zmianą klimatu oraz brakiem przerwy z przyjmowaniu tabletek, jeśli ponownie wystąpi u Pani krwawienie w cyklu, nie w czasie przerwy radzę skontaktować się z ginekologiem.
Pozdrawiam