Krwawienie po stosunku a nadżerka

w ostatnim czasie dwukrotnie krwawiłam podczas stosunku, od kilku lat nie jestem dziewicą więc podejrzewam że to przez nadżerkę którą zdiagnozował u mnie ginekolog, ale czy mogę jakoś zapobiec temu krwawieniu, ponieważ jest to bardzo niekomfortowe zarówno dla mnie jak i dla partnera

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozwiązaniem byłoby jedynie usuniecie nadżerki, które jednak nie jest zalecane przed ewentualnymi ciążami, sugeruję zapytać ginekologa na wizycie kontrolnej.
Pozdrawiam