Krwawienie z dróg rodnych podczas brania tabletek

Witam, biorę te same tabletki od lutego br. i nie miałam z tym żadnych problemów, jednak już 2 raz z rzędu mam taką sytuację, że do końca opakowania zostaje mi ok 4-6 tabletek, a występuje krwawienie. Czy może to być wynikiem stresu i złego odżywiania, itd.? Czy powinnam zmienić tabletki?

Redakcja abcZdrowie

Skoro krwawienia pojawiły się po dłuższym czasie stosowania preparatu proponuję wizytę u ginekologa. Po przeprowadzonym badaniu rozważy Pani wspólnie z lekarzem celowość zmiany preparatu.