Leki hamujące napady padaczki alkoholowej

mam pytanie lecze sie na padaczke alkocholowa od 7 lat nie pije i nie pale jednak miałam napady tk glowy wychodzi dobrze a eeg zle czy sa skuteczne proszki chamujace ataki bo mam to tez na tle nerwowym jeszcze pojawil mi sie silny skurcz prawej reki a mam padaczke prawo stronna teraz biote trileptall 600 i levetiracetam czy sa jakies nowoczesniejsze leki prosze o pomoc

Często dobranie odpowiedniego leczenia wymaga czasu i cierpliwości z obu stron.