Małe piersi u 18-letniej kobiety

Witam, mam 18lat i strasznie male piersi, miseczke A.. może i mniejszą. Mam 178cm wzrostu, waga ok 75. W rodzinie osoby mają duże piersi, czy mi też kiedyś urosną? W tym wieku powinny być już rozwinięte..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

To może być Pani uroda. W wieku 18 lat Pani dojrzewanie jest na kończącym się etapie i raczej mało prawdopodobne wydaje się znaczące powiększenie jeszcze piersi.