Mobilizacja do odchudzania u 25-letniego mężczyzny

Witam. Jestem mężczyzną, mam 25 lat. Od kilku lat staram się zmobilizować i przyjąć odpowiednią dla siebie diete. Ważę 119 kg przy wzroście 183 cm. Wskaźnik BF z tego co liczyłem wynosi 35% czyli sporo. Zależy mi na dobraniu diety, ale tego jest taki ogrom, że nigdy nie wiem co powienienem. Próbowałem jakieś Dukany, czy inne VLCD ale efekt był taki ze szybko sie lamałem. Dodam tylko ze zalezy mi na bieganiu, tak zeby waga spadała, ale uzwgledniajac to, że z pewnych wzgledow musze biegać. Dzięki

Dobry wieczór,
w Pana przypadku należy zacząć od oceny dotychczasowego sposobu odżywiania oraz dobraniu diety uwzględniając wszystkie czynniki.

Zapraszam do jednego ze swoich gabinetów. Dokonamy analizy składu ciała oraz będziemy pracować na zmianą nawyków, które zagwarantują Panu spadek masy ciała oraz utrzymanie efektów.

Pozdrawiam,
Beata Krawczyńska-Kowalska

Witam
Jeśli już widzi Pan potrzebę zmiany, ale nie może Pan wytrwać w postanowieniach i to już któraś próba, to polecam skorzystać z usług psychodietetyka. Taka osoba nie tylko naprowadzi Pana żywieniowo (co jeść itd), ale też pomoże się zmotywować do utrzymywania dobrych nawyków.

Ważne, żeby któryś raz nie szukał Pan na własną rękę gotowych diet typu właśnie Atkins/Dunkan - te diety dają efekty, ale mogą wyniszczyć i strasznie napsuć zdrowie.

Dietetyk za to dokładnie opowie Panu co robić lub rozpisze indywidualnie dla Pana konkretny jadłospis, który na pewno nie pogorszy stanu zdrowia!

Pozdrawiam i zapraszam do konsultacji on-line
www.poradnialubczyk.pl