Morfologia krwi a kłucie pod żebrem

Klucie pod prawym zebrem od tygodnia. Bylam leczona urofuraginum (stan zapalny wykryty w moczu). Odczekalam 3 dni i dzisiaj zrobilam badania moczu i krwi podaje wyniki (niepokojaco wyszly te 3): Erytrocyty - 5,32 (4-5) Hematokryt - 47,3 (37-47) MCHC - 32,0 (33-36) Pelne wyniki tutaj: http://imgur.com/a/BP60d Czy to moze oznaczac nerke? Mam Cipronex 250mg czy moge brac 2x1? (2lata temu byl szpital mialam ostre cewkowo-srodmiazsz. zapal. ner.) I czy mozna wykluczyc watrobe po tych wynikach?

- badanie morfologii krwi nie budzą niepokoju, tak niewielkie odchylenia od normy nie mają znaczenia klinicznego, mogą świadczyć np. o niewielkim odwodnieniu organizmu, jeśli badanie ogólne moczu jest w porządku nie ma potrzeby leczenia zakażenia dróg moczowych
Mam Cipronex 250mg czy moge brac 2x1? (2lata temu byl szpital mialam ostre cewkowo-srodmiazsz. zapal. ner.)
- według mnie nie ma takowej potrzeby, w tej sprawie decyzję powinien podjąć lekarz prowadzący
I czy mozna wykluczyc watrobe po tych wynikach?
- nie wiem co oznacza wykluczyć wątrobę (chodzi o chorobę wątroby), wykonuje się inne badania określające stan wątroby (badania laboratoryjne i obrazowe np. USG)