Możliwość ciąży pomimo wystąpienia regularnego okresu przez dwa miesiące

witam mam pytanie czy możliwa jest ciąża jeśli stosunek bez zabezpieczenia odbyłam 28 września w październiku i listopadzie dostałam regularnie okres i miałam dość duże krwawienie szyjka jest otwarta i czasem twarda czasem miękka raz wysoko raz nisko pytam ponieważ dziwnie mnie brzuch pobolewa

Magdalena StusiĹska

W opisanej sytuacjii raczej trudno podejrzewać ciążę- najlepiej wykluczyć ją ostatecznie wykonując test ciążowy. Bóle brzucha- jeśli nie ustąpią najlepiej skonsultować z lekarzem ginekologiem, może to być zakażenie układu moczowego lub zapalenie przydatków.