Możliwość ciąży przy stosowaniu tabletek i suplementów Vitapil

Witam, przyjmuję od roku tabletki antykoncepcyjne. Niedawno zaczęłam też stosować tabletki na wzmocnienie włosów Vitapil. Stosujemy z partnerem dodatkowe zabezpieczenie oprócz tabletek- prezerwatywę. Jednak trochę się martwię, że mogę być w ciąży. Ostatnio miewam bóle podbrzusza, temperaturę 36,8- 37,1, bolesne piersi, kilka razy było mi niedobrze (nie wymiotowałam jednak). Czy ciąża jest możliwa?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest bardzo mało prawdopodobna, ale nie zerowa. Proponuję dla pewności wykonać badanie beta - hcg z krwi i następnie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.