Możliwość odklejenia plastra Evra po trzech dniach stosowania

WITAM. od 3 dni stosuję plastry Evra. Jednak odczuwam skutki uboczne takie jak senność,zmęczenie, ból w dolnej części brzucha,ból głowy... Czy mogę odkleić ten plaster? nie będzie miało to wpływu na moje zdrowie i samopoczucie?czy nie zrobi tzn bałaganu w oragniźmie? przez ostatnie pół roku stosowalam Zoely, chciałabym do nich wrócić gdy dostanę kolejną miesiączke

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję odkleić i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Wystąpi prawdopodobnie przedwczesne krwawienie.