Na co wskazuje moje rtg kręgosłupa lędźwiowego?
Witam taki mam wynik rtg kregoslupa ledzwiowego a-p bok Zaznaczona skolioza lewo wypukla. Zwezenie tylnego odcinka przestrzeni miedzy kregowej L5/S1 z kregozmykiem ku przodowi (I/II st) na tej wysokosci z przerwaniem ciagloscilukow kregu L 5 l Co teraz robic ? Cierpnie mo reka i bardzo boli glowa. Prosze o odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Zdjęcie RTG wraz z opisem musi być ocenione przez ortopedę, który uwzględni Pani stan kliniczny i objawy oraz zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!