Nabłonki okrągłe pojedyncze w polu widzenia w moczu
witam jestem w 19tc i to jest cd wynikow badan badanie ogolne moczu pH obojetne(7,0) barwa slomkowa, ciez. wlasc 1,011g/ml, glukoza nieobecna, Ketony nieobecne, Erytrocyty (+)25 /ul, Bialko nieobecne, Azotyny nieobecne, Bilirubina nieobecna, Urobilinogen w normie, bad. mikro. Leukocyty 30-40, w polu widzenia, Erytrocyty swieze 2-5 w polu widzenia, Erytrocyty wylugowane 0-3 w polu widzenia, bakterie liczne, nablonki wielokatne liczne, naplonki okragle pojedyncze w polu widzenia

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Wynik wskazuje na zapalenie układu moczowego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.