Nabrzmiałe piersi przy stosowaniu plastrów Evra

Witam, Mam 21 lat i 6 lat temu urodziłam dziecko (proszę mnie nie oceniać). Obecnie korzystam z Plastów Evra. Mój problem polega na tym, że zwykle raz na miesiąc przy 3 plastrze mam nabrzmiałe piersi-wydzielające przeźroczysto-żółtą wydzielinę, jednak dziś zauważyłam, że z lewej piersi wydziela się ciemnobrązowy płyn. Zaczęłam się martwić, czy to może być coś poważnego? Dziękuje za odpowiedz Klaudia

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza. Wspomniana wydzielina jest objawem dość niepokojącym, szczególnie z uwagi na swoje zabarwienie. Proszę bezwzględnie udać się do lekarza.