Nadmierna potliwość u 60-latki a menopauza

mam 60 na karku miesiaczke stracilam majac 55 lat cz to mozliwe ze dopiero teraz dopadla mnie menopalza mialam guza na oplucnej lewej ale bylam u lekarz i powiedzial ze wyniki sa dobre to byl operowany krwiak a ja poce sie niemozebnie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Warto zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz badanie TSH.