Nadmiernie wydzielane gazy przez całą dobę

Mój problem to nadmiernie wydzielane gazy przez całą dobę praktycznie codziennie od dłuższego już czasu strasznie to uciążliwe do tego dochodzą jakieś lekkie bóle brzucha czasami ale to jest mniejszy problem chociaż wydaje mi się że może być z tym związany. Chciałem iść z tym do lekarza ale to taki dziwny temat i nie wiem czy jest się czym martwić.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zażywać espumisan. Jeśli leczenie nie przyniesie skutku (maksymalnie po kilku tygodniach) proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.