Nadwrażliwość na hałas, nagłe skurcze żołądka i drżenie ciała

dobry wieczor mam problemy od dluzszego czasu ze zdrowiem nadwrazliwosc na halas ,nagle skurcze zoladka ,a gdzy sie stresuje w jakiejs sytuacji musze odejsc od rozmowcy i sie uspokajac dotlenic pozniej nastepuje cos w rodzaju trzesienia calego ciala strasznie niekomfortowe nie moge wtedy mowic, myslec i najlepiej jak nikt wtedy nie mowi nic do mnie co to takiego?

Witam Panią,

czasem takie objawy powoduje przeżywanie bardzo silnego lęku. Warto udać się do lekarza internisty aby wykluczyć przyczyny somatyczne, a następnie skonsultować się z psychiatrą i/lub psychoterapeutą.

Sporo przydatnych informacji może znaleźć Pani również w książce "Lęk i fobia" Edmunda Bourne'a - łatwo znajdzie ją Pani w Internecie.

Pozdrawiam!