Napadowe kłucia w okolicy pępka i wyniki badań krwi

witam, miesiac temu robilam badania krwi ze wzgledu na bol brzucha (napadowe klucia w okolicy pepka po prawej str oraz po prawej str na dole brzucha). Wyniki ogolnie w normie, jedynie podwyzszona bilirubina - 20,44 (3,42-18,81). Dzis po miesiacu powtorzylam badania: Leukocyty 5,5 (4-11) MXD% 14,4 (0-12), Bilirubina wynik w surowicy 22,60 (0-19)...czy mam powody do niepokoju? powinnam wykonac dodatkowe badania? co to moze oznaczac? bardzo prosze o porade...

Milena Lubowicz

Parametry podwyższone są tylko nieznacznie, więc nie wskazują na nic niepokojącego, ale myślę, że warto wykonać usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam