Dlaczego odczuwam kłucie w pępku?

Kobieta,34 lata. Przez ten czas moze z 4 razy mialam klucie w pepku. Od wczoraj mam ten sam bol. Lekko odkazilam pepek po umyciu,i przetarlam woda utleniona. Gdy rano wstalam pepek wokol byl zaklejony brazowa mazia,ktora smierdziala. Wczesniej nie mialam takich objawow. Natomiast od ok 3 tyg mam problem z wzdeciem,przelewanie sie w brzuchu. Ogolnie gdy dotykam brzuch nic nie boli nie wyczowam nic nie pokojacego. Nadmienie rowniez,ze ostatnio duzo mam pracy fizycznej i podnoszenie ciezkich rzeczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć