Napady słabości połączone z uczuciem gorąca i potami u 57-latki

NAPADY SŁABOŚCI- witam, kobieta ur. w 1959, ostatnia miesiączka, dolegliwości menopauzalne ustąpiły. Od pół roku napady słabości połączone z uczuciem gorąca i gorącymi potami, chwilę później uczucie zimna. Atenolol w niezmienionej od lat dawce przyjmuje już 8-10 lat, ciśnienie niskie, ustabilizowane, TSH w normie, od półtora roku leczone POCh i nadal pali dużo, nie stosowała terapii hormonalnej zastępczej. Proszę wskazać do jakiego specjalisty ma się udać mama albo czego szukać w organiźmie?

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności proponuję wykonanie panelu badań hormonalnych - LH, FSH, estradiol, progesteron, prolaktyna, testosteron, TSH i kontakt z ginekologiem.