Mężczyzna , 41 lat Witam od około miesiąca mam narastające bóle stawów i mięśni jakby kłucie i mrowienie i ból.Prawe i lewe,kolano prawa ręka i łokieć.Częste oddawanie moczu w nocy x4,5. Nabrzmiała prawa dłoń.W styczniu leczone azitro NGU . morfologia idealna ob-2,rf-1 Kwas moczowy w normie.Chlamydia nieobecna .Brak fizycznego przeciążania stawów.Ból narasta,ponadto jakby przykurcz mięśni.Lekka nadwaga 10-15kg.Brak innych objawów
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy glukozy może dać wiele informacji o tym, co dzieje się wewnątrz organizmu, a nawet co może się stać (np.
  • Częste oddawanie moczu – Częste oddawanie moczu to zwiększona liczba oddań moczu (mikcji) w ciągu dnia i pojawienie się potrzeby korzystania z toalety w nocy. Częste oddawanie moczu może sygnalizować stan zapalny cewki moczowej i pęcherza moczowego lub współistniejącego z przerostem odczynu zapalnego w gruczole krokowym.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: