Nerwica lękowa a kłucie okolicy piersi

Od tygodnia z różnym nasileniem(raz lub kilka razy po sobie)kłuje mnie pod lewą piersią.Klucie trwa od sekundy do kilkunastu sekund,czasami uniemożliwiając wzięcie pełnego oddechu.Zupelnie mija po "czym",tak jak by coś blokowało i puściło co przypomina jakby uwolnienie bąbelka,przemieszczenie się czegoś.Mam nerwice lękową i dodatkowe skurcze,ale one są inne i za mostkiem.Krew ok.USG jamy brzuszniej ok.echo serca też poza nieistotną falą zwrotną zast.mitralnej.Martwie się ze to serce lub płuca

Witam,
w sprawie wyników badań proszę skonsultować się z Pani lekarzem. Jeśli lekarz nie stwierdzi żadnych trudności, niepokojących objawów zachęcam Panią do konsultacji z lekarzem psychiatrą. Przez portal internetowy nie można niestety przekazać wszystkich istotnych informacji dla postawienia diagnozy, dlatego ważne jest indywidualne spotkanie ze specjalistą. W ten sposób będzie mogła też Pani uzyskać najbardziej odpowiednią pomoc
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl