Nerwica lękowa i lęk przed chorobą nowotworową

Witam jakis czas temu stwierdzono u mnie nerwice lekowa gdyz objawy tj:bole glowy,spadki cisnienia,klucie serca,szybka praca serca,omdlenia,przyduszanie gardala i niemoznosc wziecia pelnego wdechu nic nie wskazywaly.Gastroskopia,spirometria,krew,mocz ok.Gin w Pl powiedzial,ze mam duza nadrzerke ,polka w IE ze nic tam nie mam.Przyszedl mi wynik cyto ASC-H jestem zalamana,boje sie,ze mam raka ale wszystkie badania wyszly wczesniej dobrze,prosze o jakies slowa wsparcia.

Jeśli badania nie wskazują na stan zapalny czy inny stan chorobowy warto im uwierzyć,. Szczególnie, jeśli ma Pani zdiagnozowane zaburzenia nerwicowe. Proszę się zgłosić do psychologa i rozpocząć psychoterapię. Jest to najlepszy sposób poradzenia sobie z objawami lękowymi.

Witam,

Proszę skonsultować wyniki ostatniego badania z lekarzem (bo rozumiem, że jeszcze Pani tego nie zrobiła) i jak najszybciej udać się na psychoterapię. Tego typu zaburzenia (lękowe) są dość łatwe do leczenia, a nieleczone często się pogłębiają.

Pozdrawiam