Nerwica serca i bóle w klatce piersiowej

czy to jest normalne ze przy nerwicy serca boli mnie w klatce piersiowej juz od samego rana gdy wstaje i nie zdarze pomyslec o czyms zlym ani o tym zeby sie stresowac?czesto wogole boli mnie tyl glowy,czasem bol jest nie do wytrzymania bo az promieniuje do skroni!tak bym chciala normalnie funkcjonowac i sie nie bac!mam malutkie dziecko mam dla kogo zyc! a ciagle cos ze mna nie tak..ile mozna? juz nie chcem chodzic do lekarza bo pomysli ze zwariowalam! ale tyle sie teraz slyszy o smierci chorobac

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze mają charakter psychosomatyczny. Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii Metasystemowej, której elementem jest m.in. metoda pracy z ciałem. Bóle w tyle głowy powstają na skutek skumulowanego napięcia. Pewne trudne emocje, których nie dopuszcza Pani do świadomości, kumulują się w postaci napięcia mięśniowego (bloku) na odcinku szyjnym, co powoduje bóle głowy. Świetne rezultaty daje również trening oddechowy, który bardzo szybko łagodzi tego typu objawy nerwicowe. Adresy Gabinetów w Gdyni znajdzie Pani na stronie:
www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza