Nerwobóle, skurcze oraz promieniowanie głowy

Dzień dobry od ponad 2 lat mam dziwne bóle głowy, pojawiąją się z nienacka i nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Opisałabym je jako nerwobóle, skurcze czy promieniowanie głowy. RM z kontrastem nic nie wykazał, jednakże niedawno bóle przeniosły się z lewej strony na prawą i tym razem promieniują do oka co kończy się silnym bólem głowy. Jestem bardzo zmartwiona a badania jakie wykonuję po drodze nic nie wykazują. Gdzie powinnam udać się po poradę? Mam również inne objawy... 25-latka

Witam,
Po poradę należy udać się do neurologa, najlepiej specjalizującego się w bólach głowy. Opis objawów mało dokładny ale mogą to być bóle tzw. trójdzilenoautonomiczne - SUNA lub SUNCT. Neurolog z doświadczeniem w leczeniu bólów głowy będzie w stanie uzupełnić wywiad i na podstawie badania rozpoznać rodzaj bólu głowy i dobrać leczenie.
Pozdrawiam serdecznie!