Niedobór progesteronu a nieregularne miesiączki

Witam :) wszystko zaczelo sie kilka lat temu. W skrocie : Nagle nieregularny okres z badan wyszlo ze to niedobr progesteronu. Bralam potem 2,5 roku tabletki anty, odstawilam je w sierpniu, do teraz brak okresu. Na usg wyszlo ze obraz jajnikow policystyczny i Pani doktor stwierdzila ze ani sladu owulacji. Badania z krwi robione teoretycznie okolo 20 dnia cyklu to FSH 7,30 LH 16,98 PRL 13,3. Prosze o ocene wynikow i ewentualne podejrzenia co mi jest. Pozdrawiam

Nie można interpretować wyników badan laboratoryjnych bez podania zakresu norm, a także jednostek miar (każde laboratorium może mieć inne normy). Najlepiej jeszcze w tej kwestii skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem-endokrynologiem.