Niedoczynność tarczycy a leki przeciwbólowe

Dobry wieczór.Mam pytanie związane z braniem leków przeciwbólowych. Chodzi o to że jak mnie coś okropnie boli to biorę tabletkę i jest mi okropnie slabo. Bol nie mija a ja mam zawroty głowy, serce szybciej bije, trzęsą mi się ręce i jestem bardzo senna. Choruję na hashimoto i niedoczynność tarczycy. A objawy nie wazne po jakim leku czy to apap, ibuprom, paracetamol itd wystepuja za kazdym razem i nie biorę juz nic jak zaboli. Jeszcze pare miesiecy temu nie bylo tego. Co robic?

Z drugiej strony proponuję kontakt z lekarzem prowadzącym Pani niedoczynność tarczycy żeby ocenić czy leczenie jest prawidłowe.