Niepokojące objawy mimo stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, od pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne, jednak od kilku dni mam dziwne objawy. Raz było mi niedobrze oraz raz zatkały mi się uszy, możliwe, ze wmawiam sobie różne objawy, ale wolałabym tutaj chociaż jakieś prawdopodobieństwo ciąży poznać. Tabletki biorę regularnie, zawsze o tej samej godzinie ( -3 godziny czasem przesunięcia), nie miałam wymiotów, biegunki, jedynie ostatnio przypadkiem zamiast środowej tabletki wzięłam czwartkowa, ale tabletki były takie same, wiec to chyba się niczym nie różni, prawda? Dodam, ze z mężem kochamy się w prezerwatywie, czasem „na początek”bez, ale nigdy nie dochodzi wtedy do wytrysku. Bardzo proszę o odpowiedz, jestem spokojna jednak wolałabym czekać do najbliższej miesiączki z większa pewnością.

Jeśli stosuje Pani prawidłowo antykoncepcję ( a z opisu tak wynika, zamiana środowej tabletki na czwartkową - o ile nie była to tabletka placebo - nic nie zmienia w tym temacie), nie ma konieczności stosowania dodatkowej metody, jest Pani chroniona.