Niepokojące objawy po odstawieniu leku Symquel

Witam, półtora roku temu stwierdzono u mnie zespół paranoidalny f20. Biorę Symquel 300 oraz Symfaxin 75mg. Pani doktor kazała mi ostatnio tak z dnia na dzień odstawić Symquel, przez tydzień było wszystko w porządku potem zaczęły się silne bóle głowy, miałam nudności, nie umiałam się skoncentrować, praca zaczęła mi sprawiać trudności, czułam się tak jakby mózg mi powolniej chodził, znowu bałam się ludzi, miałam silny lęk czy te objawy nie były spowodowane nagłym odstawieniem leku?

Renata GrzechociĹska

To prawda objawy mogą być spowodowane nagłym odstawiemiem leku. Dlatego wskazana jest wizyta u lekarza.