Niepowiększona z kilkoma słabo widocznymi zmianami hipodensyjnymi

Witam, u mojego taty 63 lata stwierdzono raka złośliwego żołądka , skierowano go na TK otrzymałam wynik i zastanawia mnie wynik dot. wątroby - niepowiększona z kilkoma słabo widocznymi zmianami hipodensyjnymi- największa w 7 segmencie -22 mm- meta czy to oznacza przeżut ? Pozostałe narządy opisane jako bez zmian beta . Przed TK planowano resekcję żołądka . Czy ten przeżut to coś poważnego i czy tatę zakwalifikują do resekcji żołądka ?

Potrzebne będzie tzw omówienie onkologiczne, aby móc zdecydować o faktycznym istnieniu przerzutu i dalszym leczeniu - z reguły odbywa się to w warunkach ośrodka onkologicznego.