Nieumiejętność odnalezienia się w grupie społecznej

Witam! Moim odwiecznym problemem jest nieumiejętność znalezienia się w grupie społecznej. Jestem spokojna i ciągle oczekuję zrozumienia i wsparcia.Ciągle odczuwam niepewność i lęk. Brakuje mi odwagi do działań asertywnych.Wiem, że brakuje mi naturalnej serotoniny w organizmie.Muszę brać leki przeciwlękowe.Jakie są nazwy leków nowej generacji, które nie będą mnie usypiały, a pozwolą aktywnie pracować. Zdaję sobie sprawę że jestem inna, ale i tacy ludzi muszą żyć i sobie radzić.Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Zdecydowanie odradzam leczenie jakimikolwiek lekami psychiatrycznymi bez konsultacji z lekarzem psychiatrą.
W Pani sytuacji polecam podjęcie psychoterapii, ewentualnie wspomaganej farmakoterapią jednak tylko i wyłącznie zaleconej przez specjalistę.
Powodzenia!

Dzień dobry, zachęcam panią do poszukania w najbliższej okolicy grypy terapeutycznej lub terapeutyczno-rozwojowej i zapisania się do niej. Uczestnictwo w takiej grupie może pani pomóc. Pozdrawiam