Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieustanne bóle głowy u 12-latka

Witam Moj syn 12 lat cierpi od 9 wrzesnia na bóle głowy. Żadne przeciwbolowe proszki nie dzialaja. Zrobilismy tomografie glowy i zatok. Wszystko ok. Badanie krwi - super. Okulista - delikatna wada 0.5. Dzis szpital i wszystko ok dziecko zdrowe. Podejrzenie migreny. Podobno niedobor witaminy D moze powodowac takie bole. Prosze o pomoc . Syn cierpi a w szpitalu powiedzieli zeby podawac przeciwbolowe i tyle. Ale nie moge go karmic non stop prochami na oslep.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Skoro dziecko nie może być zdiagnozowane podczas hospitalizacji tym bardziej jest to niemożliwe na odległość. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy