Niewielka nierówność blaszek granicznych trzonów kregowych w przyleganiu
Witam proszę o interpretację MR w topografii lewego otworu miedzykręgowego Th1|2 torbiel okołokorzeniowe ok 5-6mm Th9|10 drobna ok 4mm torbiel. Na poziomie Th 11|12 niewielka nierówność blaszek granicznych trzonów kregowych w przyleganiu. Drobne zmiany zwyrodnieniowe na krawedziachtrzonówi w stawach głów żeber w środkowym odcinku kregosłupa. Bardzo proszę wmiarę szybką interpretację z góry dziękuję.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.