Niewielka zmiana w odcinku piersiowym

Witam mam 39 lat I od 3 lat cierpie Na straszne bole plecow ,mimo wielu badan lekarze nie potrafia ustalic co mi dolega.Rezonans wykazal niewielka zmiane w odcinku piersiowym lekarze jednak powiedzial ze to normalne z wiekiem .Bole nasilaja sie podczas siedzenia I lezenia . Rano czuje sie jakbym wszystkie miesnie miala sztywne czasem ciezko mi sie poruszac , do tego dochodza dusznosci i problem z przelykaniem a od kilku dni mam bole lewego przedramienia i brak czucia w 4 i malym palcu, co to jes

Ważna pełna ocena stanu zdrowia i nastroju. Czy nie ma nadwagi
Aktywny tryb życia i regularna gimnastyka!
Opis MRI , do interpretacji klinicznej.
Do omówienia z NEUROLOGIEM, do pełnej konsultacji.
Pozdrawiam