Niewielkie polipowate zgrubienie śluzówki zachyłka zębodołowego lewej zatoki szczękowej
Witam Czy można zinterpretować tk zatok. Czy potrzebny jest zabieg? Niewielkie polipowate zgrubienie śluzówki zachyłka zębodołowego lewej zatoki szczękowej. Obustronnie obecne komórki Hallera. Przegrody kostne w zatokach czołowych. Zatoki oboczne prawidłowo powietrzne, kompleksy ujściowo- przewodowe drożne. Upowietrzenie prawej małżowiny nosowej środkowej concha bullosa. Przegroda ustawiona w lini pośrodkowej. Od lat mam katar, spływa często do gardła, boli czasami policzek i głowa. Dzięki

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?
Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do otolaryngologa gdyż zmiany opisywane w tym badaniu mogą się pogłębiać i nasilać objawy.